La Bottega del Mare

pronájem plachetnic a motorových lodí

Bottega del Mare - Pronájem plachetnic a motorových lodí

La Bottega del Mare, kterou vlastní Silvia Castagnozzi, Vám nabízí pronájem a zapujcení plachetnic a motorových lodí v Itálii, v celé oblasti Stredozemního more a tropech a je zprostredkovatelem v oblasti námorní prepravy, v níž má prokázanou zkušenost.

V oblasti námorního cestovního ruchu pusobíme více než 15 let a zarucíme Vám tedy kvalitní lode a profesionální služby ve všech smerech. La Bottega del Mare se rídí logem "nejlepší reklamou je pro nás spokojený zákazník"! Nabízíme velmi kvalitní udržované lode, které jsou vybaveny s ohledem na to, aby na palube zajistily maximální komfort.
Naše hlavní námorní základna se nachází v Toskánsku a to v novém turistickém prístavu Marina di San Vincenzo, který se nachází 15 mil od ostrova Elba.

Z tohoto prístavu se vyplouvá na okružní plavby lodí po krásném toskánském souostroví a dále na Korsiku a Sardinii. Obracíme se pouze na dobré partnery a odborníky, abychom Vám zajistili bezstarostnou dovolenou na lodi, pokud si vyberete ostatní destinace v Itálii, jakožto ve zbytku sveta!

Nabízíme lode všech typu a velikostí: malé nebo velké, plachetnice nebo motorové, sportovní, ci lode využívané na okružní plavby. Jste sami, dva, nebo s práteli? La Bottega del Mare Vám poradí, jaký typ lode je pro Vás nejvýhodnejší.

Všechny tyto služby Vám ochotne a profesionálne nabídne kvalifikovaný personál, který bdí na to, aby vždy vyhovel zákazníkovým požadavkum. Naše zkušenosti jsou Vám k službám!

Kdo je La Bottega del Mare?